Wreszcie! Moja strona internetowa! Jestem ogromnie podekscytowana, że mogę Cię tu przywitać. Bardzo długo pracowałam nad tą stroną, nie przespałam kilku … kilkunastu nocy. Mam pewnie dzięki niej kilka zmarszczek więcej i siwych włosów też pewnie mi przybyło:) Ale to nie jest ważne … bo wiesz co mam ? Mam ogromną satysfakcję ! Naprawdę jestem cholernie z siebie dumna, że jest …

moja własna  strona internetowa

Budowa tej strony nie tylko pozwoliła mi, odkryć w sobie zdolności informatyczne hihi nie mam takich za grosz. Przede wszystkim pokazał mi, jak bardzo jest uparta. Jak bardzo mogę poświęcić się, by osiągnąć cel. Zbudował nie tylko stronę, ale moje poczucie pewności siebie.

 

nasza sesja rodzinna w salonie

Bardzo chciałam mieć takie swoje miejsce. Zupełnie nie zadawałam sobie sprawy, ile to miejsce będzie wymagać pracy i wiedzy. Tak się teraz zastanawiam, gdybym wiedziała na samym początku, ile ta strona będzie wymagać ode mnie nakładu pracy i czasu to czybym się tego podjęła … ?

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.

Henri cartier-bresson

Hmmm…teraz pasowało by napisać, że tak oczywiście. Nie, nie … na pewno nie. To była bardzo nie tylko ciężka praca i ale też, gdyby nie wsparcie kilku wspaniałych osób nie świętowałbym dziś sukcesu.

Przyjaciele

I niby tylko budowa strony internetowej, a zbudowałam poczucie własnej wartości. I wiesz co jeszcze…? Uświadomiłam sobie, że mam wspaniałych ludzi wokół siebie którzy zupełnie bezinteresownie mi pomagali. Tak mogła liczyć nie wiele osób, to było wspaniałe doświadczenie. 

rodzice huśtają dziecko w hamaku na sesji rodzinnej

Nasza historia opowiedziana przez i.kropka – Asia Bieniek

Gdy moje marzenia próbowałam urzeczywistnić, totalnie nieświadoma co mnie czeka. Nie miałam pojęcia o wielu przeszkodach jakie mnie będą czekać. Większość słów, określeń dotyczących strony internetowej nigdy wcześniej nie słyszałam, momentami język chiński wydał mi się bardziej zrozumiały niż te wszystkie hasła… a to kilka z nich z którymi się już oswoiłam …

  • Domena
  • Hosting
  • Wtyczka 
  • SEO 
    • Pozycjonowanie 
    • Słowa kluczowe
  • Optymalizacja
  • Responsywny

Eh było by tego więcej, ale teraz te słowa nie są mi obce. Wiem, że są hihi. Budowa tej strony to wielka przygoda, która cieszę się, że już za mną. Teraz tylko przyjemności, praca nad stroną nigdy się nie kończy. Jeśli się zastanawiasz nad stroną internetową, jeśli potrzebujesz jakiejś rady w tej kwestii. Pisz śmiało chętnie się podzielę swoimi doświadczeniami.

Czuje, że to jest moje miejsce. Miejsce w którym chcę dzielić, tym co kocham.

Daj znać jak podoba Ci się moje nowe miejsce w sieci ...?

nasza sesja rodzinna wygłupy syna
nasza sesja rodzinna syn szaleje
nasza sesja rodzinna całuję męża