Sesja pary, narzeczeńska

domowa miłosna plenerowa

Fotografia Zakochanych Pełna Uczuć : Sesja Narzeczeńska Karków

Wkraczamy w magiczny świat Twojej miłości w samym sercu Krakowa! Sesja narzeczeńska to wyjątkowa podróż pełna uczuć, gdzie miłość staje się malowniczym obrazem wypełnionym klimatem tego urokliwego miasta. Spacerując malowniczymi uliczkami, uchwyćmy nie tylko piękno zewnątrz, ale przede wszystkim magię, która palcuje Twoje serce.

Niech każda klatka zawiera nie tylko widok zewnętrzny, lecz również emanację uczuć, które między Wami iskrzą. Sesja narzeczeńska to nie tylko fotografia – to chwila uwieczniona w obrazie, pełna bliskości, spojrzeń i uśmiechów. Zobaczmy razem, jak miasto Kraków staje się sceną Waszej miłosnej historii.

Sesja Narzeczeńska w Krakowie: Fotografia Miłosna

Przekształćmy wspólne chwile w niezapomnianą opowieść o Waszej miłości. Rezerwuję czas, byśmy mogli zanurzyć się w atmosferze emocji i radości. Zapraszam do wspólnej podróży przez krainę uczuć, gdzie każda klatka kryje w sobie magiczny świat Waszej miłości. Zarezerwuj swoją sesję, a razem stworzymy obrazy, które pozostaną z Wami na zawsze.

Oferta

Basic

550 pl

15 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej

15 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich najbliższych

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  40zł

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł

Standard

800 pl

25 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej 

25 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko 

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich  najbliższych 

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  30zł 

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł 

Premium

1400 pl

70 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej 

w tym 50 wybranych przez Ciebie ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w ozdobną welurową kopertę

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich  najbliższych

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  20zł

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł

Konsultacje

W cenie każdej sesji otrzymujecie indywidualne konsultacje przed sesją oraz, poradniki jak się ubrać i przygotować do sesji.

Termin

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłaceniu zaliczki wysokości 150 złotych oraz akceptacji regulaminu.

Doceniam

Doceniam to że do mnie wracacie, przy kolejnym naszym spotkaniu otrzymacie prezent. Do każdego z pakietów otrzymacie dodatkowe bezpłatne ujęcia które sami wybierzecie.

Zdjęcia

Zdjęcia wydrukowane są na wysokiej klasy papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15/23 cm. Ilość wydrukowanych zdjęć zależności od wybranego pakietu istnieje możliwość, zamówienia dodatkowych odbitek-co gorąco polecam.

Pakowanie

Odbitki, które otrzymujecie do każdego pakietu, zapakowanie są w ozdobne eleganckie pudełko lub welurową kopertę. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pudełka lub koperty - to może być fantastyczny prezent dla Twoich najbliższych.

Dojazd

Dojadę do Ciebie wszędzie, dojazd na terenie Krakowa i Skawiny w cenie sesji. Jeśli sesja odbywa się w odległości powyżej 30 kilometrów od Skawiny, konieczne jest pokrycie kosztów dojazdu tj. 1,5 zł za km liczony w jedną stronę.

Albumy
Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę
Tak pakuje wasze zdjęcia
Odtwórz wideo

Voucher

zaproszenie na sesję

A gdyby tak podarować pamiątkę która zostanie z obdarowaną osobą na długie lata ? Podarować coś, co po tygodniu nie wyląduje zapomniane na dnie szuflady ?

Podaruj najbliższym zdjęcia, to piękna bezterminowa pamiątka.

Voucher na sesje to świetny pomysł na każdą okazje, urodziny, chrzest, ślub, wieczór panieński, czy baby shower.
Często zadane pytania

Sesja lifestyle narzeczeńska to doskonała okazja do uwiecznienia Waszej miłości w codziennych sytuacjach, pełnych spontaniczności i naturalności. Zdjęcia są bardziej osobiste i odzwierciedlają Waszą prawdziwą relację.

Sesja plenerowa dostarcza unikalnego tła, jakim może być ulubione miejsce, park czy malowniczy krajobraz. To doskonały sposób na uchwycenie Waszej miłości w naturalnym otoczeniu, korzystając z piękna natury. W studio nie straszna nam pogoda 😉 

Absolutnie nie! Sesja pary to wspaniała okazja do spędzenia razem czasu, niezależnie od okoliczności. Możecie uczcić zaręczyny, rocznicę czy po prostu celebrować miłość na co dzień.

Polecam noszenie ubrań, w których czujecie się komfortowo i które odzwierciedlają Waszą osobowość. Dobrze dobrane stroje potrafią podkreślić Waszą relację i uczucia.

Absolutnie nie! Sesja lifestyle to moment relaksu i zabawy. Wspólnie stworzymy atmosferę, która pozwoli Wam być sobą przed obiektywem, co zaowocuje autentycznymi i naturalnymi zdjęciami.

Czas trwania sesji zależy od wielu czynników, takich jak miejsce, warunki pogodowe itp. Przeważnie trwa od godziny do dwóch, co pozwala na uzyskanie różnorodnych kadrów.

Zdjęcia z sesji, do wyboru ujęć otrzymasz do 21 dni roboczych od dnia sesji. Zdjęcia do wyboru otrzymasz w aplikacji photonesto.

Tak oczywiście, wybrane ujęcia otrzymujesz w wersji cyfrowej oraz papierowej.

Tak, wybrane ujęcia z sesji brzuszkowej otrzymujesz wydrukowane w formacie 15/23 na jedwabnym papierze z ozdobną białą ramką, zapakowane w ozdobne pudełko . 

Aby zarezerwować termin sesję pary , należy skontaktować się ze mną i omówić szczegóły sesji. Podam ci dostępne wolne termin i ustalimy miejsce spotkania. FORMULARZ KONTAKTOWY

Oczywiście! Zwierzaki są integralną częścią rodziny, a ich obecność może dodać sesji dodatkowego uroku i radości. Tu możesz zobaczyć taką sesję. –  miejska sesja narzeczeńska z pieskiem

Tak, przed sesją omówimy wszelkie szczegóły, pomożemy w wyborze lokalizacji, odpowiednich ubrań i udzielimy wskazówek dotyczących przygotowań.

Poniżej zostawia link do oferty ją przygotował z myślą o takich sesjach OFERTA SESJA NARZECZEŃSKA – PARTY

Nie znalazłaś odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, chcesz się umówić na sesje miłosną ? 

 Napisz do mnie