O mnie

CIESZĘ SIĘ ŻE TU JESTEŚ

Cześć,
mam na imię Gosia.

Jestem Gosia, pasjonatka życia i fotografii z Krakowa. Oprócz uwieczniania magicznych chwil Waszej rodziny, jestem zwykłym człowiekiem, który ceni prostotę życia. Lubię jeździć na rowerze, czytać książki o rozwoju osobistym i fotografii oraz spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza w niewielkich górach.

W moim świecie fotografii rodzinnej każde spojrzenie, uśmiech i gest stają się unikalnymi perełkami Waszej historii. Jako przewodnik w podróży przez Waszą rodzinna opowieść, zaczynam od sesji brzuszkowej, przez pierwsze spojrzenie noworodka, aż po radości starszych dzieci.

Moje fotografie to więcej niż obrazy; to emocje zamrożone w kadrze, wspomnienia bliskie Waszym sercom. Podczas sesji staram się tworzyć atmosferę, w której każdy czuje się swobodnie, a spontaniczność i naturalność są bohaterami.

Jako fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych w Krakowie, pragnę, abyście czuli się nie tylko klientami, lecz także przyjaciółmi. Moje doświadczenie w nawiązywaniu relacji z dziećmi w różnym wieku pozwala mi tworzyć bezpieczne i zabawne środowisko.

Dodatkowo, uwielbiam wakacje w polskim stylu, bliskość z naturą i dobre jedzenie. Te elementy stanowią integralną część mojego życia i twórczości. Jako fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych w Krakowie, chcę, abyście czuli się nie tylko klientami, lecz także przyjaciółmi. Moje doświadczenie w nawiązywaniu relacji z dziećmi w różnym wieku pozwala mi tworzyć bezpieczne i zabawne środowisko.

Moje mocne strony, takie jak zgodność, zdolność adaptacji, maksymalizacja, zbieranie i intelekt, kierują mną podczas każdej sesji, tworząc wyjątkowe i spójne historie. Ostatecznie, moim celem jest uwiecznianie dla Was chwil pełnych radości, miłości i wzruszeń w formie niezapomnianych wspomnień.

Zapraszam Was do odkrywania, tworzenia i wspólnego budowania Waszej rodzinnej historii. Jako fotograf Kraków z przyjemnością przemienię Wasze emocje w piękne, czułe obrazy. Wraz ze mną każda sesja stanie się wyjątkowym przeżyciem, a każda fotografia opowie swoją niepowtarzalną historię.

Niech zdjęcia staną się magicznym lustrem Waszej miłości, uchwycą uśmiechy, ciepłe spojrzenia i bezcenne chwile, które sprawią, że każda fotografia stanie się dla Was wyjątkową podróżą do przeszłości.

Opinie
Anna Mikulska
Anna Mikulska
2023-11-15
Bardzo polecam współpracę z Gosią ze względu na świetny kontakt, profesjonalizm, a przy tym ciepłą i miłą atmosferę na sesji. Nie czuliśmy skrępowania, nie było sztucznego pozowania, ale jednocześnie cały czas czuliśmy się tak pozytywnie prowadzeni, z dbałością o detale. Co do samych zdjęć, to widać, że są tworzone z pasją i dobrą energią, która się udziela. Ujęcia są subtelne, delikatne, ponadczasowe, pełne emocji i po prostu mają to "coś", piękno w prostocie, ktore wyróżnia je na tle innych. Myślę, że w naszym przypadku nie skonczy się na jednej sesji i chętnie zaprosimy Gosię, żeby swoim wrażliwym okiem i talentem towarzyszyła nam w kolejnych ważnych, rodzinnych momentach.
Sabina Rzeszowska
Sabina Rzeszowska
2023-11-09
Bardzo polecam !! Profesjonalne podejście do sesji i klienta, ciekawe ujęcia w pięknej stylistyce :):):)
Daisy Bryniuk
Daisy Bryniuk
2023-11-08
Super zdjęcia! Bardzo dobra i profesjonalna współpraca ! Mozna śmiało zaufać
Ewa Maciejczyk-Piątek
Ewa Maciejczyk-Piątek
2023-11-08
Polecamy Gosię za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas sesji fotograficznej oraz za cudowne zdjęcia !!!
Joanna Cymanowska
Joanna Cymanowska
2023-11-08
Gosia to najlepszy fotograf jakiego znam! Trzy lata temu zdecydowaliśmy się z mężem na upamiętnienie naszej pierwszej ciąży w postaci sesji brzuszkowej. O nic nie musieliśmy się martwić. Gosia podpowiadała, co możemy zrobić, żeby wszystko wyszło pięknie, a my czuliśmy się jak na wyjątkowej randce. Gosia skradła nasze serca do tego stopnia, że korzystaliśmy z jej usług już trzy razy. Po narodzinach córeczki i w drugiej ciąży. Za każdym razem zdjęcia są niesamowite! 🙂
Joanna Cymanowska-Gołdyn
Joanna Cymanowska-Gołdyn
2023-11-08
Gosia to najlepszy fotograf jakiego znam! Trzy lata temu zdecydowaliśmy się z mężem na upamiętnienie naszej pierwszej ciąży w postaci sesji brzuszkowej. O nic nie musieliśmy się martwić. Gosia zadbała o wszystko: dobór pory i miejsca, kocyk dopasowany do naszych stylizacji, ciepłą atmosferę, dobrą zabawę, bukiecik polnych kwiatów i oczywiście o świetne zdjęcia. Podpowiadała, co możemy zrobić, żeby wszystko wyszło pięknie, a my czuliśmy się jak na wyjątkowej randce. Gosia skradła nasze serca do tego stopnia, że korzystaliśmy z jej usług już trzy razy. Po narodzinach córeczki i w drugiej ciąży. Za każdym razem zdjęcia są niesamowite! 🙂
Magda Breś
Magda Breś
2023-08-29
Bardzo bardzo polecam, nie ukrywam że w ostatnim momencie udało nam się znaleźć Gosię do zdjęć na chrzciny i na całe szczęście gdyż jesteśmy zdjęciami zachwyceni, dokładnie wszystko wyszło tak jak tego chcieliśmy a efektem była ilość odebranych zdjęć gdyż wszystkie były tak piękne że nie można było wybrać kilku. Pełen profesjonalizm, miła-luźna atmosfera, wszystko na najwyższym poziomie, kontakt super . Szczerze polecam i nie ukrywam, że jeszcze nie raz na pewno skorzystamy.
A Sz
A Sz
2023-08-01
Atmosfera na sesji jest bardzo pozytywna, czuliśmy się rozluźnieni i zdjęcia wyszły przepięknie. Gosia jest przesympatyczna 🙂 Bardzo chętnie skorzystam ponownie z jej usług.
Katarzyna Pakiet
Katarzyna Pakiet
2023-07-28
Bardzo polecam! Gosia wykonała naszej rodzince niesamowitą sesję brzuszkową. Zdjęcia wyszły przepięknie, jesteśmy zachwyceni, już zdobią nasz dom:) Atmosfera podczas sesji była przemiła, Gosia wie jak pokierować aby wydobyć wszystkie naturalne emocje. Do tego bardzo szybka realizacja, zarówno zdjęć które dostaliśmy do wyboru, jak i wysyłki ostatecznie wybranych ujęć, które przyszły w przepięknym stylowym opakowaniu. Widać że Gosia wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem - to jej życiowa pasja.
Iza Bilska
Iza Bilska
2023-06-09
Uwielbiam chwalić osoby, kiedy warto. Warto doceniać tak wspaniałe osoby. ☺️Gorąco polecam współpracę z Gosią ❤️ bardzo pomocna, z głową pełną pomysłów, z super osobowością oraz wielkim entuzjazmem. Potrafi wykorzystać swój talent, a w efekcie czego można otrzymać doskonałe zdjęcia! Dziś po współpracy z Gosią pozostały nam rewelacyjne zdjęcia. Te cudowne momenty uchwycone na fotografii dają nam teraz możliwość powrotu do tych chwil oraz rozpamiętywać wszystko jeszcze raz na nowo. Ujęcia, dzięki którym uśmiech sam maluje się na twarzy. Od Gosi otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Razem z mężem polecamy każdemu chociaż nie musimy, ponieważ zdjęcia mówią same za siebie. Dziękujemy za wszystko. 🥰 Spotkaliśmy się już dwa razy i na pewno spotkamy się jeszcze nie raz ❤️