Voucher na sesję

Voucher to idealny
prezent na każdą okazję

   Jeśli zastanawiacie się, co kupić swoim najbliższym na zbliżającą się okazję. Nie musicie się tym już martwić.

   VOUCHER w formie sesji zdjęciowej to naprawdę wspaniała pamiątka. Zatrzymuje ona cudowne chwile, które pozostaną z Wami na zawsze w formie pięknych ujęć, rodzinnego ciepła, niezapomnianych wrażeń i uczuć.

 

   Zaproszenie na sesję może być prezentem z okazji urodzin, baby shower, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, chrzcin, komunii, bierzmowania, ślubu kościelnego lub cywilnego, wesela, imienin, bądź dla rodziców którzy czekają na przyjście na świat swojego niemowlaka lub dla tych którym dzieciaki na świecie się już pojawiły. 

 

zaproszenie na sesje zdjęciową Kraków
voucher na sesję zdjęciową Kraków

Którą sesję najlepiej wybrać
na prezent ?

Nie musicie się decydować, która z sesji będzie odpowiednia dla solenizanta/-tki. Kupujecie po prostu Voucher na sesję za odpowiednią kwotę, a osoba która go otrzyma sama ją dla siebie wybierze. Dostępne opcje pakietów jakie możesz zakupić w formie zaproszenia znajdziesz TUTAJ   W takiej sytuacji na pewno każda strona będzie zadowolona. Zaproszenie na sesję zdjęciową jest ważne 6 miesięcy od dnia zakupu.  Czy to nie cudowny pomysł na prezent? Prezent który będzie pamiątką na długie lata !

Jak wygląda Voucher, czyli zaproszenie na sesję zdjęciową.

Zaproszenia tworzone są w formie papierowej. Tekst wraz z grafiką oraz odpiciem lakowym umieszczany jest na gramaturowo grubszej karetce papieru. Na zaproszeniu, w górnym miejscu znajduje się metalowe oczko, dzięki któremu zaproszenie może ozdobić Wasze mieszkanie. Całość zapakowana jest w kopertę przewiązaną ozdobną jedwabią wstążką  . Zaproszenia są do wyboru w klasyczne w kolorze beżowym, białe ze skrzydełkami lub wersja świąteczna z reniferem . Koszt zaproszenia w przedstawionej formie to 25 zł plus koszt wybranego pakietu – DOSTEPNE PAKIETY.
   Voucher jest wykonywany przez zewnętrzną firmę. 

Chcesz zakupić taki voucher, potrzebujesz więcej informacji pisz śmiało. 

zaproszenie na sesję zdjęciową Olkusz Gosia rodom fotografia
voucher sesja na prezent krakow
voucher na sesję zdjęciową Wadowice Gosia Radoń fotografia