Sesja Kobieca Kraków

MINIMALSTYCZNA - NATURALANA

Naturalna minimalistyczna sesja kobieca - Kraków

Odkryj moc minimalistycznych sesji kobiecych w Krakowie. Każdy kadr to manifestacja siły, piękna i autentyczności. Zapraszam do wyjątkowego świata fotografii, gdzie naturalność spotyka się z wyjątkowym spojrzeniem na kobiecość. Daj się uwieść sesjom minimalistycznym stylu lifestyle, które podkreślą Twoją prawdziwą moc i piękno. Zanurz się w sesji kobiecej w Krakowie, gdzie każde zdjęcie opowiada unikalną historię Twojej autentyczności

Sesja kobieca Kraków -Manifestacja Mocy i Piękna w Nowym Wymiarze Fotografii

Rozszerzam swoją ofertę o minimalistyczne sesje kobiece, które są dla mnie wyzwaniem dla obiektywu i duszy. Przekraczam granice, aby odkryć, że minimalistyczna sesja kobieca to nie tylko fotografia – to manifestacja Twojej niepowtarzalnej mocy.

Dołącz do mnie i pozwól, aby Twoja historia została uchwycona w niekonwencjonalnym świetle. Minimalizm to więcej niż styl, to przekaz mocy, którym chcę się z Tobą podzielić. Zanurz się w nowym wymiarze sesji kobiecych, gdzie piękno wyłania się z kontrowersji.

Minimalistyczna sesja kobieca w Krakowie

Minimalistyczne sesje kobiece – bo każda kobieta jest niepowtarzalna, a jej historia zasługuje na wyjątkowe ujęcie. Odkryj swoją siłę w obiektywie, wkraczając do świata, gdzie każdy kadr to manifestacja Twojego piękna i autentyczności.

Garderoba do minimalistycznej sesji kobiecej

Zastanawiasz się, co ubrać do minimalistycznej sesji kobiecej? Nie martw się, mam dla Ciebie mobilną garderobę pełną inspirujących propozycji. Znajdziesz w niej wyjątkowe swetry, koszule, idealne do stworzenia niepowtarzalnych klimatycznych ujęć. Bo w prostocie tkwi siła, a każdy kadr będzie manifestacją Twojej unikalnej mocy. Dołącz do mnie i odkryj, jak proste ubrania mogą tworzyć piękno w swojej prostocie. Odnajdź w swojej szafie elementy, które będą idealne na sesję, podkreślając Twój indywidualny styl. Gotowa na niezapomniane chwile? Każda kobieta znajdzie w swojej garderobie Jansy koszule lub marynarkę , a to idealny outfit na minimalistyczną sesje kobiecą w studio kroków. 

Sesja kobieca w studio Kraków

Planując sesję kobiecą w stylu lifestyle, warto wspomnieć, że sesje odbywają się w studio, które wynajmuję na czas sesji. Należy jednak pamiętać, że wynajęcie studia wiąże się z dodatkową opłatą, zależną od wybranego studia i czasu, na jaki jest wynajmowane. Zazwyczaj wystarcza godzina, a koszt wynajmu studia to około 100 zł. Warto uwzględnić tę dodatkową opłatę przy planowaniu sesji.

Jeśli marzysz o wyjątkowym ujęciu swojej kobiecości, to sesja kobieca w stylu lifestyle jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się ze mną, aby odkryć więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej sesji.

Oferta

Basic

550 pl

15 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej

10 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich najbliższych

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań 

Dodatkowe ujęcie z sesji  40zł

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25zł

Standard

800 pl

25 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej 

20 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko 

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich  najbliższych 

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań 

Dodatkowe ujęcie z sesji  30zł 

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25zł 

Konsultacje

W cenie każdej sesji otrzymujecie indywidualne konsultacje przed sesją oraz, poradniki jak się ubrać i przygotować do sesji.

Termin

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłaceniu zaliczki wysokości 150 złotych oraz akceptacji regulaminu.

Doceniam

Doceniam to że do mnie wracacie, przy kolejnym naszym spotkaniu otrzymacie prezent. Do każdego z pakietów otrzymacie dodatkowe bezpłatne ujęcia które sami wybierzecie.

Zdjęcia

Zdjęcia wydrukowane są na wysokiej klasy papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15/23 cm. Ilość wydrukowanych zdjęć zależności od wybranego pakietu istnieje możliwość, zamówienia dodatkowych odbitek-co gorąco polecam.

Pakowanie

Odbitki, które otrzymujecie do każdego pakietu, zapakowanie są w ozdobne eleganckie pudełko lub welurową kopertę. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pudełka lub koperty - to może być fantastyczny prezent dla Twoich najbliższych.

Dojazd

Dojadę do Ciebie wszędzie, dojazd na terenie Krakowa i Skawiny w cenie sesji. Jeśli sesja odbywa się w odległości powyżej 30 kilometrów od Skawiny, konieczne jest pokrycie kosztów dojazdu tj. 1,5 zł za km liczony w jedną stronę.

Garderoba
Na każdej z sesji możesz skorzystać bezpłatnie z mobilnej garderoby
Albumy
Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę
Tak pakuje wasze zdjęcia
Odtwórz wideo

Voucher

zaproszenie na sesję

A gdyby tak podarować pamiątkę która zostanie z obdarowaną osobą na długie lata ? Podarować coś, co po tygodniu nie wyląduje zapomniane na dnie szuflady ?

Podaruj najbliższym zdjęcia, to piękna bezterminowa pamiątka.

Voucher na sesje to świetny pomysł na każdą okazje, urodziny, chrzest, ślub, wieczór panieński, czy baby shower.
Często zadawane pytania

Moje sesje cechuje prostota, naturalność i unikalny klimat, co sprawia, że każde zdjęcie to wyjątkowa opowieść.

Cena zależy od wybranego pakietu, tu możesz sprawdzić dostępne pakiety – OFERTA

 

Absolutnie nie! Sesje są dostosowane do każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia, sprawiając, że czujesz się swobodnie.

Oczywiście! Dodatkowe elementy mogą sprawić, że sesja stanie się jeszcze bardziej osobista i wyjątkowa.

Czas trwania sesji zależy od rodzaju i wybranego pakietu, zawsze jednak staram się dostosować do Twoich potrzeb.

Tak, specjalizuję się w sesjach brzuszkowych, tworząc piękne i pełne emocji wspomnienia.

Zdjęcia z sesji do wyboru ujęć otrzymasz do 21 dni roboczych od dnia sesji 

Tak oczywiście, wybrane ujęcia otrzymujesz w wersji cyfrowej oraz papierowej 

Tak, wybrane ujęcia z sesji noworodkowej otrzymujesz wydrukowane w formacie 15/23 na jedwabnym papierze z ozdobną białą ramką, zapakowane w ozdobne pudełko . 

Aby zarezerwować termin na sesje noworodkową , należy skontaktować się ze mną i omówić szczegóły sesji FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Oczywiście , na terenie Krakowa i obrębie 30 km od Skawiny dojazd jest w cenie sesji. Dojazd jest liczony Poza tym obszarem 1,5 za km liczony w jedną stronę. 

Oczywiści, Twoje pomysły są mile widziane, aby stworzyć spersonalizowaną sesję.

Stawiam na naturalne jasne kolory, biała koszula spodnie dżinsowe lub czarne , oversize sweter lub marynarka taki zestaw super się spędzi do minimalistycznej sesji kobiecej.  

Nie znalazłaś odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, chcesz się umówić na sesje noworodkową ? 

 Napisz do mnie