Albumy

Historia w albumach

Albumy od zawsze stanowią pamiątkę i ozdobę domu każdej rodziny. Kogokolwiek byście nie odwiedzili, kogokolwiek byście nie zapytali – u każdego znajdziecie rodzinny album pełen zdjęć rodzinnych z odległymi ale cudownymi wspomnieniami. Zdjęć kiedy byliście dziećmi bawiącymi się w ogródkach.
W albumach najczęściej natrafiacie na ujęcia z ważnych wydarzeń takich jak urodziny rodziców, dziadków, cioci, wujków, czy nawet zdjęcia ze ślubów, chrztu, czy innych ważnych uroczystości. Do których wspomnieniami wracacie z wielką radością i sentymentem.
Z tych też względów zawsze po sesji zdjęciowej, którą u mnie wykonujecie polecam i namawiam Was do utworzenia takich albumów, aby Wasze zdjęcia i zawarte na nich wspomnienia zostały z Wami na zawsze.

album na zdjęcia wieliczka
piękne albumy na zdjęcia Kraków

Czy po natknięciu się na stare albumy zawsze pojawia Wam się taka myśl?

Myśl, że mieliście zrobić porządek w swoich zdjęciach na komputerze i telefonie, gdzie czeka ich już na Was kilkaset, a przecież mówiliście, że TRZEBA JE W KOŃCU WYWOŁAĆ !
Tak, te rozterki spotykają każdego kto próbuje zachować wspaniałe momenty i cudowne chwile na zdjęciach.
Nie zrozumcie mnie źle, cyfrowe zdjęcia TO NIEZBĘDNIK każdego laptopa czy telefonu. W wolnych chwilach, każdy je przegląda… ale to właśnie albumy stanowią historię naszych wspomnień. Album to pamiątka, która przy każdej przeprowadzce zdecydowanie trafia do kartonu opisanego – ZABRAĆ ZE SOBĄ.
Dlatego jeśli, zdarza Wam się zapomnieć wywołać zdjęcia lub po porostu chcielibyście zacząć tworzyć historię w Waszych albumach to ten artykuł jest dla Was.

Jak wybrać zdjęcia do albumu i co zyskujecie podczas realizacji ich właśnie u mnie?

Album nie musi zawierać zdjęć tylko z sesji organizowanych ze mną. Zdjęcia z sesji zdjęciowych realizowanych u mnie, na pewno będą najlepszej jakości jeśli chodzi o ostrość, kolorystykę, doświetlenie, rzeczy zawarte w kadrach, ukazanie Waszych emocji.
Natomiast jeśli tylko macie taką potrzebę to mogę stworzyć dla Was album również z pozostałych waszych zdjęć, robionych Waszym własnym aparatem. Na pewno na Waszym dysku zalega mnóstwo zdjęć, które tylko czekają aby je przejrzeć i wywołać. Wszystkie z nich na pewno nie znajdą się w Waszych albumach, a ich ilość może Was nie tylko przytłaczać ale także wprowadzać w tak zwany „oczopląs”.

Teraz zobaczcie jakie cuda pojawiają się w efekcie końcowym

rodzinny album na zdjęcia Kraków
album na zdjęcia wadowice
zdjęcia rodzinne w albumie

OFERTA STORYBOOK (Album z twardymi kartami)

* Dostępne w różnych oprawach,
wariantach kolorystycznych
oraz fontach
* Możliwość personalizacji

* Napis na okładce
* Album w skórzanej oprawie posiada personalizowany
napis w cenie 30 zł (25 znaków)

Cena dotyczy 5 rozkładówek.

Jedna rozkładówka pomieści maksymalnie 9 zdjęć 

Cena każdej kolejnej

rozkładówki podana została w tabeli.

Do tego rodzaju albumów stosowany jest wyłącznie papier JEDWABNY. Jest to papier barwny, o grubszej podstawie, szerszej gamie barw i z wysoką gęstością. Upraszczając – można go porównać do papieru z bloku technicznego natomiast jest on zdecydowanie wyższej jakości, sztywniejszy i nie pozostawia on sa sobie śladów palców gdy go dotykamy. Papier ten zapewnia nam wysoki poziom stabilności i trwałości obrazu, idealnie nadaje się do ekspozycji.

ROZMIAR ALBUMU  CENA ALBUMU  DODATKOWA ROZKŁADÓWKA PROJEK ALBUMU Z PRYWATNYCH ZDJĘĆ
20 x 2o cm 25o zł 15 zł 90 zł
25 x 25 cm 350 zł 25 zł 160 zł

profesjonalny album na zdjęcia rodzinne
albumy w skurzanych oprawach

EKO ALBUM (Album z bardzo twardymi kartami)

* Możliwość personalizacji

* Gotowe szablony graficzne do wypełnienia albumu

(oprócz wypełnienia zdjęciami zdjęć)Jedna rozkładówka pomieści maksymalnie 9 zdjęć 

Cena w zależności od ilości rozkładówek.
Papier użyty w tym albumie to również papier jedwabny. Zawarte w nim karty się nie wyginają, dzięki czemu album ten jest sztywny, trwały i wytrzymał. Album może być zastosowany do każdego rodzaju sesji.

 

WIELKOŚĆ ALBUMU ILOŚĆ ROZKŁADÓWEK CENA   PROJEKT ALBUMU Z PRYWATNYCH ZDJĘĆ 
 20 x 2o cm 100 zł  50 zł 
 20 x 20 cm 10   2oo zł  90 zł 

album ze zdjęciem na okładce
album na zdjęcia rodzinne

Albumy premium Wszystkie dostępny u mnie albumy pochodzą ze źródła dostępnego tylko i wyłącznie dla profesjonalnych fotografów . Firma tworząca te wyjątkowe albumy to CrystalAlbums. Aby móc zrealizować u Nich zamówienie trzeba najpierw wysłać swoje portfolio, które musi zostać przez nich zaakceptowane. Dzięki temu macie pewność, że zamówiony zbiór będzie czymś wyjątkowym i unikalnym. Te cudowne dzieła mają fantastyczną jakość i dają nam przede wszystkim ponadczasową funkcjonalność. Albumy od A do Z są perfekcyjnie wykonane, począwszy od jakości kart, po wykończenie okładki, która jest po prostu idealna w dotyku – w szczególności typ oprawy Camden, który przez klientów Crystal Album został okrzyknięty „najbardziej miziastym albumem” oraz jest on też tym najczęściej wybieranym. No po prostu nie ma bardziej profesjonalnych albumów od tych. Tylko spójrzcie !

Pozwoliłam sobie, więc przygotować dla Was mały poradnik, zawierający 8 prostych kroków jak wybrać zdjęcia do nowego albumu:

Po 1) na pulpicie stwórzcie osobny folder DO WYWOŁANIA do którego będziecie wrzucać wybrane zdjęcia – maksymalna ilość zdjęć w folderze w zależności od wybranego u mnie albumu

2) Jeśli macie zdjęcia z różnych lat i z różnych etapów życia, to najlepiej każde wydarzenie rozdzielić na oddzielne albumy, na przykład: album tylko ze zdjęciami rodzinnymi, ze ślubu, z chrztu, bierzmowania, komunii świętej, urodzin, ze studniówki, wakacyjny, itp.

3) Przeglądając zdjęcia wybierajcie te którym towarzyszy, bądź towarzyszyło w tamtym czasie najwięcej emocji – zdjęcia na których się śmiejecie, wzruszacie, trzymacie w objęciach, tańczycie, śpiewacie. Wybierajcie zdjęcia, które sprawiają, że chcielibyście przeżyć te chwile na nowo. Gdy już traficie na takie zdjęcia – wrzućcie je do do nowego folderu DO WYWOŁANIA.

4) Wybrane zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości, to znaczy – wyłap te które mają najwyższą ostrość, zdjęcia nie są zamazane, na zdjęciach znajdują się najważniejsze rzeczy.

Jeśli zdjęcia wybierasz z sesji fotograficznej wykonanej przeze mnie to nie musisz martwić się o jakość. Wszystkie zdjęcia na pewno są na najwyższym poziomie, są one również odpowiednio wyostrzone, doświetlone, w odpowiednich kolorach i znajduje się na nich to co najważniejsze i niezbędne.

5) Jeśli macie już wybrane zdjęcia, a natknęliście się na problem z formą ułożenia ich w odpowiedniej wielkości na rozkładówkach – POMOGĘ WAM WYBRAĆ I DOPASOWAĆ ZDJĘCIA TAK ABY EFEKT KOŃCOWY BYŁ JAK NAJLEPSZY.

6) Wybrane zdjęcia w folderze DO WYWOŁANIA, które niedługo znajdą się w Waszym nowym albumie prześlijcie na mojego maila po wcześniejszym uzgodnieniu i zakupie u mnie wybranego albumu.

7) Przygotowany przeze mnie układ odeślę Wam do akceptacji na mailu.

Do przygotowanego układu możecie wprowadzić maksymalnie 3 poprawki (korekty).

8) Po Waszej akceptacji album zostanie zamówiony do druku i krótce trafi on w Wasze ręce oraz ozdobi półki Waszego domu.