Naturalna sesja rodzinna

domowa, plnerwa w studio*

Naturalna Sesja Rodzinna Kraków

Odkryj niezwykłą moc naturalnej sesji rodzinnej w Krakowie z moim obiektywem! Witajcie w przestrzeni, gdzie magia chwil staje się nieśmiertelnym dziełem. Jako pasjonat fotografii rodzinnej, pragnę uchwycić prawdziwość Waszych relacji, tworząc zdjęcia pełne uczuć i autentyczności. W malowniczych zakątkach Krakowa, każda sesja staje się wyjątkowym przeżyciem, gdzie natura spotyka się z profesjonalizmem. Pozwólcie mi być przewodnikiem w podróży przez Waszą jedyną w swoim rodzaju historię rodzinnej miłości.

A co więcej, sesję możemy zorganizować w wygodnym dla Was miejscu – u Was w domu, w plenerze otoczeniu natury lub w studio. Wybór należy do Was! Zarezerwujcie naturalną sesję rodzinną w Krakowie, abyśmy wspólnie stworzyli trwałe wspomnienia!

Oferta

Basic

550 pl

15 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej

15 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich najbliższych

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  40zł

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł

Standard

800 pl

25 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej 

25 takich samych ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w eleganckie ozdobne pudełko 

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich  najbliższych 

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  30zł 

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł 

Premium

1400 pl

70 wybranych przez Ciebie ujęć w wersji elektronicznej 

w tym 50 wybranych przez Ciebie ujęć wydrukowanych na jedwabnym papierze w formacie 15/23

Wydrukowane zdjęcia zapakowane w ozdobną welurową kopertę

Dostęp do prywatnej galerii, dla Ciebie i Twoich  najbliższych

Bezpłatny dostęp do mobilnej garderoby dla Pań oraz dzieci

Dodatkowe ujęcie z sesji  20zł

Możliwość wykupienia imiennego Vouchera na sesję w cenie 25 zł

Konsultacje

W cenie każdej sesji otrzymujecie indywidualne konsultacje przed sesją oraz, poradniki jak się ubrać i przygotować do sesji.

Termin

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłaceniu zaliczki wysokości 150 złotych oraz akceptacji regulaminu.

Doceniam

Doceniam to że do mnie wracacie, przy kolejnym naszym spotkaniu otrzymacie prezent. Do każdego z pakietów otrzymacie dodatkowe bezpłatne ujęcia które sami wybierzecie.

Zdjęcia

Zdjęcia wydrukowane są na wysokiej klasy papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15/23 cm. Ilość wydrukowanych zdjęć zależności od wybranego pakietu istnieje możliwość, zamówienia dodatkowych odbitek-co gorąco polecam.

Pakowanie

Odbitki, które otrzymujecie do każdego pakietu, zapakowanie są w ozdobne eleganckie pudełko lub welurową kopertę. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pudełka lub koperty - to może być fantastyczny prezent dla Twoich najbliższych.

Dojazd

Dojadę do Ciebie wszędzie, dojazd na terenie Krakowa i Skawiny w cenie sesji. Jeśli sesja odbywa się w odległości powyżej 30 kilometrów od Skawiny, konieczne jest pokrycie kosztów dojazdu tj. 1,5 zł za km liczony w jedną stronę.

Garderoba
Na każdej z sesji możesz skorzystać bezpłatnie z mobilnej garderoby
Albumy
Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę
Tak pakuje wasze zdjęcia
Odtwórz wideo

Voucher

zaproszenie na sesję

A gdyby tak podarować pamiątkę która zostanie z obdarowaną osobą na długie lata ? Podarować coś, co po tygodniu nie wyląduje zapomniane na dnie szuflady ?

Podaruj najbliższym zdjęcia, to piękna bezterminowa pamiątka.

Voucher na sesje to świetny pomysł na każdą okazje, urodziny, chrzest, ślub, wieczór panieński, czy baby shower.
Często zadane pytania

Sesja rodzinna zazwyczaj trwa około 1-2 godzin, ale dokładny czas zależy od ilości osób biorących udział w sesji oraz humoru modeli 😉

Oczywiście! Możemy sesję zorganizować w plenerze, w studio lub nawet u Was w domu, dostosowując się do Waszych preferencji.

Warto postawić na ubrania, w których czujecie się komfortowo i które odzwierciedlają Waszą osobowość. Stylizacja zależy od Waszych upodobań. Przygotował dla ciebie dwa poradnik Jak przygotować się do domowej sesji lifestyle oraz Jak przygotować się do sesji plenerowej zapraszam do zapoznania się . Jeśli przed sesja będziesz mieć nadal watpliwości chętnie pomogę w doborze garderoby. 

Oczywiście! Zwierzęta domowe są często integralną częścią rodziny, więc mogą być uwiecznione na sesji. Jedyny wyjątek dotyczy ras groźnych – związku ze złymi doświadczeniami taki piesków się bardzo obawiam. 

Tak, oferuję różne opcje drukowania zdjęć, które mogą być zamówione po zakończeniu sesji.

Mam 3 pakiet na sesję brzuszkową,  pełną ofertę znajdziesz TUTAJ

 

Zdjęcia z sesji, do wyboru ujęć otrzymasz do 21 dni roboczych od dnia sesji. Zdjęcia do wyboru otrzymasz w aplikacji photonesto.

Tak oczywiście, wybrane ujęcia otrzymujesz w wersji cyfrowej oraz papierowej.

Tak, wybrane ujęcia z sesji rodzinnej otrzymujesz wydrukowane w formacie 15/23 na jedwabnym papierze z ozdobną białą ramką, zapakowane w ozdobne pudełko . 

Aby zarezerwować termin sesję rodzinną, należy skontaktować się ze mną i omówić szczegóły sesji. Podam ci dostępne wolne termin i ustalimy miejsce spotkania. FORMULARZ KONTAKTOWY

Aby zarezerwować termin, wymagana jest zaliczka. Resztę opłaty można uregulować w dniu sesji.

Zalecamy rezerwację terminu z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza w popularnych okresach, aby mieć pewność dostępności odpowiednie dla ciebie terminu. 

Tak, sesja rodzinna to wspaniały prezent dla bliskich. Oferujemy vouchery podarunkowe. Więcej szczegółów dotyczących zakupu zaproszenia na sesję znajdziesz TUTAJ

Najczęściej spotykam się w miejscach które już znam i których już fotografowałam. Mam kilka sprawdzonych miejsc na sesje w Krakowie i okolicach. 

Oczywiście, oferuję opcję zamówienia eleganckiego albumu, który będzie trwałą pamiątką z sesji rodzinnej – więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Nie mam własnego studia, ale możemy spotkać się w jednym z krakowskich studiów. Wiąże się to z dodatkową opłatą za wynajem studia. W zależności od studia ceny wąchają się  od 100 do 150 zł. 

Cena sesji zależy od wybranego pakietu przez ciebie – pakiety na które możesz się zdecydować znajdziesz w zakładce Oferta. Do ceny za sesje należy doliczyć koszt wynajmu studia od 100 do 150 zł za godzinę.

Masz wątpliwości, możesz podesłać mi zdjęcia swojego mieszkania – zerknę „profesjonalny okiem”. Jeśli natomiast nie chcesz sesji w swoim mieszkaniu możemy spotkać na sesji w plenerze lub w studio.

Przygotował krótki poradnik jak przygotwać swoje mieszkanie do sesji – możesz się z nim zapoznać TUTAJ

 

Najlepiej jak najwcześniej, będziesz mieć pewność że ustalimy najlepszy dla ciebie termin. 

Nie znalazłaś odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, chcesz się umówić na sesje brzuszkową ? 

 Napisz do mnie